Serviste Mükemmellik! Klima Bakım Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İklimsa Klima Bakım

İklimsa Klima Bakım Servisi – İstanbul İklimsa Klima Servisi

Evlerde ve iş yerlerinde en sık kullandığımız eşyalardan biri olan klimalar, hem yaz hem kış mevsimlerinde ideal hava koşulları sunarak konforumuzu yükseltiyor. Bunaltıcı sıcaklarda ferahlatıcı, dondurucu soğuklarda iç ısıtıcı etkisiyle vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Evet, klimalar konforumuz için çok önemli ancak ya cebimiz için? İklimsa klima bakım servisi, İklimsa klima bakım hizmetinin ihmal edildiği, periyodik İklimsa klima bakımının yaptırılmadığı durumlar için kullanıcıları uyarıyor… 

Yüksek gelen faturaların, başınızı ağrıtan havanın, nefesinizi kesen ya da burnunuzun tıkanmasına yol açan sistemlerin sorulması, İklimsa klima bakımının yaptırılmıyor olması. İklimsa klima bakım merkezinin yılda en az 1 kez periyodik bakım önermesine karşın, kullanıcıların çoğu, bu uygulamayı göz ardı eder. Gerek İklimsa klima bakım fiyatlarının düşünülmesinden gerekse de her yıl klima bakımı yaptırmanın gereksiz olduğu inancından dolayı uzun yıllar bakımsız bir şekilde klimalarını kullanmayı sürdürürler. Ne zaman klimalar sık sık arızalanmaya başlar, iç mekan kullanımı sırasında kullanıcıların sağlık sorunları açığa çıkar ve elektrik faturaları artışa geçer, İklimsa klima tamiri için İklimsa klima servisine ulaşılır… Eğer siz de İklimsa klima bakımını yaptırmayı ihmal edenlerdenseniz gelin bakalım, neden klima bakımı yaptırmalıyız, birlikte öğrenelim.

[widget-145]

Neden Klima Bakımı Yaptırmalıyız? İklimsa Klima Bakımı İstanbul 

“Ben yazdan yaza kullanıyorum, klima bakımı yaptırmaya gerek yok.” ya da “Sadece tek bir odada kullanıyorum, klima bakımı şart değil.” diye düşünebilirsiniz. Klimanızı yalnızca yaz mevsiminde kullanıyor olsanız bile bu 3-4 aylık bir kullanımı ifade eder. 3-4 ay aktif olarak çalışan bir klima, çok sayıda toz, toprak, kir ve bakteriyi filtrelerine toplar. Dolayısıyla da filtreleri tıkanır. İklimsa klima servisinden İklimsa klima bakım hizmeti almadığınızda sağlığınız için zararlı partiküllerle dolan klima filtreleri, çeşitli sinyaller vermeye başlar. Nefesiniz tıkanır, soluk alırken zorlanırsınız, burun tıkanıklığı ve geniz akıntısı gibi durumlar yaşarsınız. Ayrıca İklimsa klima bakım merkezinden İklimsa klima bakımı hizmeti almadığınız için tıkanan filtreleriniz baş ağrısına ve mide bulantısına da yol açabilir. 

Gittiğiniz herhangi bir ortamda klima çalışırken yayılan ağır bir kokuya mutlaka rastlamışsınızdır. Aslında bunun da nedeni İklimsa klima bakımı servisinden İklimsa klima bakım hizmeti alınmaması. İklimsa klima bakım merkezine başvurulmuş olsaydı klimaların filtreleri temiz olacaktı, dolayısıyla da dolan filtrelerin aktif hava akımı ile ortama koku salması gibi bir durum oluşmayacaktı. Eğer siz de klima koku sorunu yaşıyor ve konuklarınızın yanında klimanızı çalıştırmaktan kaçınıyorsanız hemen en yakın İklimsa klima servisine başvurarak İklimsa klima bakım hizmeti için randevu oluşturabilirsiniz. 

Klima Bakımı Yaptırmanın Yararları Neler? İklimsa Yetkili Klima Bakım Merkezi 

İklimsa klima bakım servisine en sık ulaşan sorular, klima bakımı yaptırmanın yararları üzerine. İnsanlar klima filtrelerini direkt olarak görmediklerinden İklimsa klima bakımını erteleyebiliyor ya da ihmal edilebiliyor. Ancak klima filtrelerinin ortamdaki tozu, kiri ve partikülleri nasıl kendine çektiğini görebilseler periyodik İklimsa klima bakımını asla ihmal etmezler. Şimdi, klima bakımı yaptırmanın yararlarını detaylandıralım.

Öncelikle klima bakımı yaptırmanın yararları olarak sıralayabileceğimiz ilk unsur elbette enerji tasarrufu. İnsanların klima kullanımından kaçmasının ya da klima kullanımını sınırlandırmasının en önemli nedeni, klimanın fazla miktarda enerji tükettiğine inanması. Aslında klima sanıldığı kadar çok enerji tüketmez. İklimsa klima servisinde düzenli olarak İklimsa klima bakımı yaptırılmayan, İklimsa klima onarımı için destek alınmayan ve arızalı bir şekilde kullanımı sürdürülen klimalar fazla enerji tüketir. 

İklimsa klima bakım merkezinde İklimsa klima bakımı yaptırmadığınızda filtrelerinizde biriken toz ve kirler hava akışını engeller. Dolayısıyla sizler yeteri kadar serinleyemediğiniz/ısınamadığınız için cihazı daha güçlü ayarda çalıştırıp maksimum fayda elde etmeye çalışırsınız. Bu yüzden de daha çok enerji tüketir ve daha yüksek tutarlarda elektrik faturalarının gelmesine neden olursunuz. 

Ancak dört mevsim kullanımlı klimalar için yılda 2 kez, yaz mevsiminde kullanılan klimalar için yılda 1 kez İklimsa klima bakım servisinden İklimsa klima bakım hizmeti aldığınızda minimum enerji tüketerek maksimum etki sağlarsınız. 

Klima bakımı yaptırmanın yararlarından bir diğeri de olası arızaların önlenmesi. İklimsa klima bakımının ihmal edildiği durumlarda cihaz birdenbire büyük bir arıza verir veya çalışmayı durdurur. Önceden tespit edilemeyen sorun ve ilerleyen arıza nedeniyle İklimsa klima tamiri için avuç dolusu paralar ödenir. Ancak periyodik İklimsa klima bakım hizmeti aldığınızda arızalar henüz önemsiz seviyedeyken fark edilir, hasar gören parçalar zamanında değiştirilir, bu sayede de maddi ve manevi mağduriyet yaşamanız önlenir. 

Klima bakımı yaptırmanın yararları bu kadar mı? Tabii ki hayır. İklimsa klima bakım servisinden İklimsa klima bakımı hizmeti aldığınızda cihazın performansını maksimuma ulaştırır, parça ve sisteminizi en verimli şekilde kullanırsınız. İklimsa klima bakım fiyatları için ödediğiniz paranın karşılığını, uzun yıllar kullandığınız klimanız sayesinde gerçekleşen tasarrufunuzla alırsınız. 

Klima Bakımı Yaptırırken ve Klima Bakım Servisi Seçerken Dikkat Edilecekler Neler? – İklimsa Klima Bakım Servisi

İklimsa klima servisini araştırıp en uygun İklimsa klima bakım ücretlerini sunan firmayla anlaşmak, periyodik bakımla uzun yıllar klimanızı güvenle kullanmak istiyorsunuz. Peki, klima bakımı yaptırırken dikkat edilecekleri biliyor musunuz? Öncelikle İklimsa klima bakım hizmetini sunan firmanın yorumlarını okuyun ve müşteri değerlendirmelerine göre hareket edin. Müşterilerin genel olarak memnuniyet duyduğu İklimsa klima bakım firmaları, sizlere de iyi hizmet sunacaktır. 

Ayrıca klima bakımı yaptırırken dikkat edileceklerden bir diğeri olarak da teknisyenlerin deneyimini öğrenin. İklimsa klima bakımı merkezinde hizmet veren teknisyenlerin İklimsa klima bakımı, İklimsa klima montajı, İklimsa klima tamiri ve İklimsa klima onarımında uzman olması çok önemli. Tüm arızaların en doğru şekilde tespit edilebilmesi, İklimsa klima bakım hizmeti kapsamında sistemin maksimum performansa yükseltilebilmesi için profesyonellik önemli. 

İklimsa klima servisinin sizi ne derece bilgilendirdiği ve taleplerinize ne kadar özen gösterdiğini inceleyin. Randevuya tam saatinde gelen, müşteri ilişkilerine önem veren, iletişim becerileri güçlü teknisyenlerin bulunduğu İklimsa klima servisinden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Klima bakımı yaptırırken dikkat edileceklerden bir diğeri de alacağınız hizmetin kapsamı. Klima bakımı temel ve detaylı olarak iki farklı şekilde sunulabilir. İklimsa klima bakım hizmetinden ve İklimsa klima servisinden neler beklediğinizi rezervasyon aşamasında konuşun.

İklimsa Klima Bakım Servisinde Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

İklimsa klima bakımı, filtre temizliği veya değişimi, evaporatör ve kondansatör bobinlerinin temizliği, fanların ve kondenserin temizliği, klima kanallarının arıtılması, gaz basıncının kontrolü, klima bileşenlerinin yağlanması ve klima performans testlerini içerir. İklimsa klima bakım merkezi tarafından uygulanan İklimsa klima bakımı sırasında, klima filtrelerinin temizlenmesi veya değiştirilmesi, bobinlerin ve fanların tozdan arındırılması, kanalların temizlenmesi, gaz basıncının kontrol edilmesi ve gerekirse yeniden doldurulması, yağlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve son olarak klima sisteminin performansının test edilmesi sağlanır. Bu adımlar, klima sisteminin düzenli bakımını yaparak performansını artırmak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için önemlidir.

[widget-134]

İklimsa Klima Bakım Fiyatları Ne Kadar?

İklimsa klima bakım fiyatları; bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler arasında klima modeli, potansiyel arızaların tespiti, gereken yedek parçalar, bakım hizmetinin kapsamı ve İklimsa klima bakım merkezinin uzmanlığı yer alır. Ayrıca, gaz dolumu, kompresör kontrolü veya sızıntı tespiti gibi ek hizmetler de İklimsa klima bakım ücretlerini artırabilir.

Detaylı bir İklimsa klima bakımı, temel bakım işlemlerine ek olarak fanların ve bobinlerin temizlenmesini, gaz basıncının kontrol edilmesini, klima bileşenlerinin yağlanmasını ve daha kapsamlı sistem testlerinin yapılmasını içerir. Temel bakım ise filtrelerin temizlenmesini, klima iç ve dış ünitelerinin dış yüzeylerinin temizlenmesini, hava akışının kontrol edilmesini ve temel sistem testlerini içerir.

İklimsa klima bakım fiyatlarını belirlemek için, İklimsa klima servisini arayarak bütçenize uygun bir bakım planı seçebilir ve en güncel İklimsa klima bakım ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Elektrik faturalarınızı düşürmek ister misiniz?

Periyodik bakım yapılan ve verimli çalışan bir klima daha az enerji tüketir.

İklimsa Klima Bakım Merkezi Onarım İhtiyaçlarınıza da Yanıt Veriyor! 

İklimsa klima servisi olarak yalnızca İklimsa klima bakım servis desteği vermiyoruz. Aynı zamanda periyodik İklimsa klima bakımı sırasında fark ettiğimiz arızalar için de hizmet sunuyoruz. İklimsa klima tamiri ekiplerimizle birlikte klimalarınızda meydana gelen arızaları hızlı, kalıcı ve uygun fiyatlı olacak şekilde sonuca ulaştırıyoruz. Bu sayede sizlere bakımlı, uzun ömürlü, dayanıklı ve verimli çalışan klimalar teslim ediyoruz. Siz de arızalanan ya da bakıma ihtiyaç duyan klimalarınız için en yakın İklimsa klima servisine ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır 444 11 56