Serviste Mükemmellik! Klima Bakım Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Denki Klima Bakım

Denki Klima Bakımı - İstanbul Denki Yetkili Klima Servisi

Denki klima bakım merkezi olarak yaz-kış ve ofis gibi kalabalık ortamlarda kullanılan klimalar için yılda 2 kez periyodik Denki klima bakımını öneriyoruz. Senenin belli zamanlarında (yaz veya kış mevsiminde) ve daha az kullandığınız cihazlarınız için yılda 1 kez Denki klima bakımı yaptırmanız yeterli. Eğer daha önce hiç Denki klima bakımı yaptırmadıysanız ve bu şekilde kullanımın size hiçbir zararı olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aslında klimanız size çeşitli sinyaller veriyordur. Örneğin klimanızı çalıştırır çalıştırmaz nefes almakta güçlük çekiyorsanız ya da uyuduğunuz odada klimanın çalışıyor olması nefesinizi tıkıyorsa, klimanın başınızı ağrıttığını düşünüyorsanız ya da klima çalışırken mide bulantınız oluyorsa aslında klimanız siz Denki klima bakımının zamanının geldiğini vurguluyordur! 

[widget-137]

Neden Klima Bakımı Yaptırmalıyız? – Denki Klima Bakım Servisi Ne Öneriyor?

Denkli klima bakım merkezinden Denki klima bakımı yaptırmak, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyabilmeniz açısından çok önemli. Denki klima bakımı yaptırmadığınızda klimanızın tıkanan filtreleri, solunum yollarınızı tıkayabilir ve alerjik durumlar yaşamanıza neden olabilir. Özellikle de çocuk odası ve yatak odasında kullanılan klimaların Denki klima bakımının ihmal edilmesi, çok fazla risk içerebilir. 

Neden klima bakımı yaptırmalıyız sorusunun bir diğer yanıtı da enerji tasarrufu ile ilgili. Denki klima bakım merkezinde Denki klima bakımı yaptırmadığınızda, cihaz kirlenen filtreleri ve tıkanan bileşenleri dolayısıyla hava akışını düşürmeye, performansını kaybetmeye başlar. Siz de Denki klima bakımı yaptırmak yerine sistemin güç ayarını artırır ve daha çok enerji tüketimine yol açarsınız. Doğal olarak da daha yüksek elektrik faturalarıyla karşılaşırsınız. Ancak Denki klima bakım serisinden Denki klima bakımı hizmeti aldığınızda yılda 1 kez Denki klima bakım ücretleri öder, bütün yıl rahat edersiniz. 

Klima bakımı yaptırmanın yararları elbette bunlarla sınırlı değil. Denki klima servisinden Denki klima bakım hizmeti aldığınızda cihazınızın daha az aşınma ve yıpranma yaşamasını sağlarsınız. Bu sayede klimanızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Eğer sık sık klima arızaları yaşıyorsanız bu sorunun da kaynağının Denki klima bakımını ihmal etmeniz olduğundan emin olabilirsiniz. 

Denki klima bakım merkezinden düzenli klima bakımı yaptırmanın yararlarından bir diğeri de yüksek konfor. Bakımlı bir klima sistemi, daha tutarlı ve istikrarlı bir şekilde çalışır. Bu da daha iyi bir iç mekan konforu sağlar, özellikle sıcak hava koşullarında serinlemeyi sağlamak için Denki klima bakımı önemlidir.

Klima Bakımını Kim Yapar? Denki Klima Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilir? 

Denki klima servisinden Denki klima bakımı hizmeti almadan önce iyi bir firmayı nasıl bulmanız gerektiğini biliyor musunuz? Denki klima bakım merkezinin deneyimi, teknisyenlerin uzmanlığı ve müşteri memnuniyeti, Denki klima bakım servisi ile alakalı dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan. İşinin uzmanı olmayan kişiler çalıştıran, yaptığı Denki klima tamiri, Denki klima onarımı ve Denki klima bakımı için garanti sunmayan, müşterilerinden olumsuz değerlendirmeler alan bir klima servisi, beklentilerinizi karşılamakta yetersiz kalabilir. 

Bu yüzden ilk olarak yetkili olarak hizmet veren Denki klima servisini araştırın. Ardından teknisyenler ve hizmet kalitesi ile ilgili yorumları okuyun. Bir diğer ayrıntı olarak da Denki klima servisinin müşterileriyle yürüttüğü iletişimi inceleyin. Müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten, iyi iletişim kuran, kaliteli hizmet sunmaya ve müşteri memnuniyeti kazanmaya önem veren firmalar, sizleri de Denki klima bakımı konusunda memnun edecektir. 

Klima bakımı yaptırırken dikkat edilecekler bunlarla da sınırlı değil. Denki klima bakım merkezinin sizi ne derece bilgilendirdiği, Denki klima bakım paketi kapsamında ne hizmetler sunduğu da önemli. Bu kriterlere dikkat ederek iyi bir Denki klima servisinden başarılı bir Denki klima bakım hizmeti sağlayabilirsiniz. 

Denki Klima Bakım Servisinde Denki Klima Bakımı Nasıl Yapılır? 

Denki klima bakımı yaptırırken dikkat edilecekleri öğrendik ve neden klima bakımı yaptırmalıyız sorusuna yanıtımızı verdik. Peki, Denki klima bakımı hangi aşamalarda gerçekleşir? Denki klima bakım merkezinden alacağınız Denki klima bakım hizmetinde ilk adım; güvenlik önlemlerinin alınmasıdır. Önce klima kapalı konuma getirilir ve elektrik bağlantısı sonlandırılır. Ardından Denki klima servisi uzmanları, toz, kir ve bakterilerle dolan filtreleri temizlemeye başlar ve gerekli ise filtre değişimi yapılır. Bu noktada Denki klima bakımı ile ilgili önemli olan bir nokta var. Denki klima bakımı sırasında bir arıza fark edildiğinde ya da hasarlı bir parça gözlemlendiğinde Denki klima tamiri ve Denki klima onarımı ekiplerince gerekli olan işlemler yapılır ve cihaz, kullanıcılara çalışır halde teslim edilir. Denki klima bakımının devamında drenaj hatları, evaporatör ve kondenser bobinleri temizlenir. Denki klima bakım servisi tarafından fan ve motor kontrolünün de yapılmasının ardından sıra termostat kontrolü ve ayarlanmasına gelir. 

Denki klima servisi tarafından sunulan Denki klima bakımının son aşaması olarak da soğutucu gaz seviyesi ölçülür ve eksik geldiği durumlarda gaz dolum işlemi yapılır. Denki klima servisi tarafından sunulan Denki klima bakım paketlerine göre uygulanan işlemlerde değişiklik görülebilir. Bu yüzden Denki klima bakımı yaptırmadan önce alacağınız hizmetin kapsamını Denki klima bakım servisinden öğrenmenizi öneririz. 

[widget-134]

Denki Klima Bakımı Fiyatları Kaç TL’den Başlıyor? – Uygun Fiyatlı Klima Bakımı 

Denki klima bakım servisi tarafından uygulanan Denki klima bakımı fiyatları, 500 TL’den başlıyor. Ancak Denki klima bakım paketine dahil edilen işlemlere göre Denki klima bakım ücretlerinde de artış görülebiliyor. Denki klima servisi uzmanları genellikle temel ve detaylı olmak üzere iki paket sunuyor. Temel Denki klima bakım paketinde filtre, fan ve drenaj kontrolü ile temizliği gibi işlemler yer alırken kapalı devre basınç testi, enerji verimliliği kontrolü, motor ve fan kontrolü ile yağlanması gibi işlemler detaylı Denkli klima bakım paketlerinde bulunabilir. Bu noktada Denki klima bakım ücretleri ile alakalı daha net bir rakam öğrenebilmek adına Denki klima bakım servis uzmanlarımızı arayabilirsiniz.  Denki klima bakım fiyatlarında uygulanan indirimler ve kampanyalardan da bu sayede haberdar olabilirsiniz. 

Enerji Tüketimine Dikkat!

Bakım yapılmayan klimalarda filtre tıkanıklığı nedeniyle hava akışı engelleniyor ve enerji tüketimi %35 daha fazla oluyor!

Denki Klima Servisi Onarım İhtiyaçlarınızı da Karşılıyor! – Denki Klima Tamiri

Denki klima servisi olarak sadece Denki klima bakım hizmeti sunmuyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu durumlarda Denki klima onarımı ve Denki klima montajı da yapıyoruz. Klima sesli çalışıyor, klimanın göstergeleri yanmıyor, klima yeteri kadar ısıtmıyor/soğutmıyor gibi arızalar veren tüm cihazlar için Denki klima tamiri desteği de sağlıyoruz. Denki klima onarımı ekiplerimizle birlikte yerinde ve hızlı çözümler uyguluyoruz. Ayrıca Denki klima bakımı sırasında fark ettiğimiz arızaların giderilmesini de sağlıyor, Denki klima tamiri kapsamında sizlere %100 performansla çalışan cihazlar teslim ediyoruz. 

Denki klima onarımında görevli olan teknisyenlerimizin her biri elektrik ve iklimlendirme cihazlarında uzman, özverili ve çalışkan kişilerdir. Dolayısıyla sizlere Denki klima bakımından Denki klima onarımına kadar her aşamada profesyonel ve şeffaf bir hizmet sunarız. Siz de Denki klima bakım ve Denki klima tamiri ihtiyaçlarınız için size en yakın Denki klima servisi ekibimize ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır 444 11 56