Serviste Mükemmellik! Klima Bakım Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Klima Onarımında Orijinal Yedek Parçaların Önemi

Klima Yedek Parça ve Aksesuarları İle Klimanızı Güvenle Kullanın!

Zamanla eskiyen, arızalanan ve değiştirilmesi gereken klima yedek parçalarını ve kullanım kolaylığı sağlayacak klima aksesuarlarını yetkili servislerden temin etmek gerekiyor. Filtreden kumandaya, kompresörden drenaj hortumuna kadar farklı yedek parçaları, klimanızın olması gereken standartlarda çalışmasını sağladığı için tam olarak klimanızın modeline uygun seçilmesi gerekiyor.

Siz de klimanızı ilk günkü verimiyle kullanmak istiyorsanız klima bakım ve arıza durumlarında yetkili servislerden destek almayı ihmal etmeyin. Peki klima yedek parça ve aksesuarları neler? Yakından bakalım…

Orijinal Yedek Parça

Klimalar ile ilgili tüm yedek parçaları servisimizden temin edebilirsiniz.

  • Klima Temizleme Spreyi

Klimaların iç ünite temizliğinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Kötü kokulara ve hastalıklara neden olan bakteri ve küflerin oluşumunu engeller, yağ ve kiri temizler hijyen sağlar.

Ortama hoş koku vererek, konforlu ve temiz bir solunum imkanı sunar. Organik etken maddeler kullanılarak üretildiğinden insan sağlığına zararlı herhangi bir içerik taşımamaktadır.

Klimanın ön kapağı kaldırılarak filtreleri çıkarınız, evaparatör üzerine püskürtünüz ve etki etmesi için bir müddet bekleyiniz. Temizlemiş olduğunuz filtreleri tekrar yerine takınız ve kapağı kapatınız. İstediğiniz zaman kapağı kaldırıp direk filtrelerin üzerine püskürtmek suretiyle de kullanabilirsiniz.

  • Akıllı Klima Kumanda

Akıllı kumandalar klima kullanımını daha da kolaylaştırmaktadır. Klimanızı uzaktan kontrol ederek yaşam alanlarınızı daha rahat iklimlendirebilirsiniz.

  • Klima Anti Bakteriyel Filtre

Klima Anti Bakteriyel Filtre Klima anti bakteriyel filtre değişimi bulunduğunuz bölge ve dış ortam koşullarıyla yakından ilgilidir. Yoğun çalışma ortamları, hava kirliliği yüksek olan yerler ve cadde, trafiğin yakın olduğu tozlu ortamlarda filtrenin değişimi sık yapılmalıdır. Birçok klimada filtre kirliliği ve değişimi için sizi uyaran ışık vardır.

  • Klima Toz Filtre

Klima Spreyi Klima toz filtre değişimi bulunduğunuz bölge ve dış ortam koşullarıyla yakından ilgilidir. Şehir merkezinde veya araç trafiğinin çok yoğun olduğu bölgede oturuyorsanız filtrenin değişimi sık yapılmalıdır. Birçok klimada filtre kirliliği ve değişimi için sizi uyaran ışık vardır.

Aksesuarlar Hayatınızı Kolaylaştıracak!

Klima aksesuarları sayesinde klimanızı daha rahat kullanabilirsiniz. Uzaktan kontrol imkanı sağlayan kumandalar, klimanızı temiz tutacak spreyler ve anti bakteriyel filtreler sayesinde yaşam alanlarınızı daha konforlu iklimlendirebilirsiniz.

Orijinal klima yedek parçaları ve aksesuar alımlarınızda mutlaka yetkili servis merkezlerinden destek alın. Hem klimanızdan hem de zamanınızdan olmayın….

Yorum Yap

Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır 444 11 56