Ofis ve İşyerleri İçin Klima BakımEvler İçin Klima Bakım

Klima Yedek Parça ve Aksesuarları

Klima aksesuar ve orjinal yedek parçalarını servisimizden temin edebilirsiniz.

Aksesuar

  • Klima Kumanda
  • Klima Spreyi
  • Antibakteriyel Filtre
  • Toz Filtresi

Orjinal Yedek Parça

  • Klimalar ile ilgili tüm yedek parçaları servisimizden temin edebilirsiniz.

Klima Temizleme Spreyi

Klima Spreyi KLİMA DEZENFEKTE EDİCİ SPREY
Klimaların iç ünite temizliğinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Kötü kokulara ve hastalıklara neden olan bakteri ve küflerin oluşumunu engeller, yağ ve kiri temizler hijyen sağlar.
Ortama hoş koku vererek, konforlu ve temiz bir solunum imkanı sunar. Organik etken maddeler kullanılarak üretildiğinden insan sağlığına zararlı herhangi bir içerik taşımamaktadır.

KULLANIM ŞEKLİ
Klimanın ön kapağı kaldırılarak filtreleri çıkarınız, evaparatör üzerine püskürtünüz ve etki etmesi için bir müddet bekleyiniz. Temizlemiş olduğunuz filtreleri tekrar yerine takınız ve kapağı kapatınız. İstediğiniz zaman kapağı kaldırıp direk filtrelerin üzerine püskürtmek suretiylede kullanabilirsiniz.


Akıllı Klima Kumanda

Akıllı Kumanda Orjinal klima akıllı kumandalar en uygun fiyatlarla Servis Home'da.


Klima Anti Bakteriyel Filtre

Klima Anti Bakteriyel Filtre Klima anti bakteriyel filtre değişimi bulunduğunuz bölge ve dış ortam koşullarıyla yakından ilgilidir. Yoğun çalışma ortamları, hava kirliliği yüksek olan yerler ve cadde, trafiğin yakın olduğu tozlu ortamlarda filtrenin değişimi sık yapılmalıdır. Birçok klimada filtre kirliliği ve değişimi için sizi uyaran ışık vardır.


Klima Toz Filtre

Klima Spreyi Klima toz filtre değişimi bulunduğunuz bölge ve dış ortam koşullarıyla yakından ilgilidir. Şehir merkezinde veya araç trafiğinin çok yoğun olduğu bölgede oturuyorsanız filtrenin değişimi sık yapılmalıdır. Birçok klimada filtre kirliliği ve değişimi için sizi uyaran ışık vardır.