Ofis ve İşyerleri İçin Klima BakımEvler İçin Klima Bakım

Servis Home Klima Bakım Servisi– Hakkımızda

servishome-marka-tescilServis Home sektörün öncü markası olan İklim Plus tarafından 2008 yılında beyaz eşya ve klima satış sonrasında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Yılların getirdiği deneyim ile müşteri memnuniyeti sağlamak için 7/24 yanınızdadır.

20 araç filosu, 40 kişiden oluşan genç, dinamik, güler yüzlü ve deneyimli teknik kadrosu ile Bakırköy, Florya ve Beyoğlu başta olmak üzere İstanbul’un her semtine hizmet veren Servis Home;

 • montaj
 • bakım
 • onarım
 • orijinal yedek parça ve aksesuarlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesi sunuyor.

Klima bakım ve onarımı konusunda yılların birikimi ile her markanın yedek parça ve aksesuar teminini de gerçekleştirerek geniş bir yelpazede çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Dayanıklı tüketim mallarınızın güvencesi olan Servis Home sizlere daha iyi hizmet vermek için her ürün grubunda teknolojinin imkanları ile yenilikçi ve güvenilir çözümler sunuyor.

Klima

Yaşam alanlarınızı iklimlendiren klimalarınızın bakım, montaj ve onarımını gerçekleştiren teknisyen ekibimiz hijyeninizi ve güveninizi düşünüyor.

 • Duvar tipi
 • Salon tipi
 • Kanallı tip
 • Kaset tipi
 • Chiller
 • Fancoil
 • Tavan tipi klimalarınız uzman ellerde ilk günkü performanslarına kavuşuyorlar.

İklim Plus Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi

iklimplusKurulduğu 1994 yılından bu yana müşterilerine en iyi satış ve satış sonrası destek sunarak memnuniyetlerini görmeyi en büyük amacı haline getiren İklimplus beyaz eşya ve klima ile ankastre ürün gruplarını sizlere sunuyor. Avrupa standartlarındaki hizmetleri ile sektörün öncülerinden olan firmamız gelişime açık ve modern bir anlayış içerisinde servis ve satış işlemleri yürütmekte.

Uygun fiyat politikası ile de sadece ürün satmayı değil çözüm oluşturmayı da hedef edinmekteyiz. Amacımız güvenli, sağlıklı ve doğa dostu, ileri düzey performans sağlayacak şekilde tasarlanmış cihazlarımızla sizleri buluşturarak yaşam standartlarınızı en yükseğe çekmektir. 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Deneyimli ve eğitimli teknik ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla kaliteli bir çalışma stratejisi izleyerek, kaliteyi, yüksek teknolojiyi ve hizmetimizi her geçen gün genişleterek bakım ihtiyaçlarınızı en ekonomik yoldan çözmek kalite politikamızın temel ilkeleridir.

Tüketici hakları çerçevesinde güven duyulan, özverili hizmet anlayışı yürütmek ve hızlı çözümler üretmek en büyük misyonumuz.

Özel çalışmalar sunmak ve klima bakımı alanında uygun fiyatlarla fark yaratmak da vizyonumuzun ana temellerini oluşturuyor.

Bizim İçin En Büyük Ödül Sizsiniz

Ödüllerimiz

İklimplus ailesi olarak İklimsa klimalarının satış hizmetleri konusunda son beş yılda üst üste kazanmış olduğumuz Türkiye 5.'liği ve İstanbul 3.'lüğü ile sizleri kaliteli hizmet ile buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

40 kişiden oluşan genç, enerjik ve deneyimli kadromuz Türkiye genelindeki satış hizmetleri ve İstanbul’daki servis ağı ile adından söz ettiriyor.